Tusz ACTIS KC-551C (zamiennik Canon CLI-551C; Standard; 12 ml; niebieski)
Symbol: KC-551C
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 22.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KC-551C
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 22.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 335 stron(y) |
| Kod OEM | CLI-551MXL |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Model | Zamiennik |
| Pojemność kolorowego tuszu | 12 ml |
| Zastępuje | Canon |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność marki | Canon |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Canon PIXMA: IP7250, MG5450, MG6350. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | New |
| Klasa | A |
| Wersja | Standard |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Szerokość | 121mm |
| Długość | 171mm |
| Wysokość | 151mm |