Activejet ATM-321BN Toner (zamiennik Konica Minolta TN321K; Supreme; 27000 stron; czarny)
Symbol: ATM-321BN
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 283.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATM-321BN
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 283.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | Konica Minolta TN321K |
| Zastępuje | Konica Minolta |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Konica Minolta |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 27000 stron(y) |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kompatybilność | Konica Minolta Bizhub: C224, C224e, C284, C364. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 560mm |
| Wysokość | 100mm |