Activejet ATM-324MN Toner (zamiennik Konica Minolta TN324M; Supreme; 26000 stron; czerwony)
Symbol: ATM-324MN
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 311.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATM-324MN
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 311.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Konica Minolta |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 26000 stron(y) |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kod OEM | Konica Minolta TN324M |
| Zastępuje | Konica Minolta |
| Kompatybilność | Konica Minolta Bizhub: C258, C308, C368. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z oczami i skórą. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu. |
| Szerokość | 537mm |
| Długość | 83mm |
| Wysokość | 83mm |