Activejet DRB-2000N Bęben (zamiennik Brother DR-2000/DR-2005; Supreme; 12000 stron; czarny)
Symbol: DRB-2000N
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 121.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DRB-2000N
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 121.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Termin przydatności do użycia | 5 lat(a) |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Kod OEM | Brother DR-2000/DR-2005 |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wielopak | Nie |
| Wydajność strony | 12000 stron(y) |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kompatybilność | Brother DCP: 7010, 7020. Brother HL: 2030, 2040, 2035, 2045, 2070N, 2460. Brother IntelliFax: 2920, 2820, 2910. Brother MFC: 7220, 7225N, 7420, 7820, 7820N. Lenovo: LJ2000, 7020. Xerox Docuprint: 203A/204A. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 120mm |
• W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast przemyj dużą ilością wody i zasięgnij porady lekarza.
• Unikaj bezpośredniego kontaktu z substancją znajdującą się w bębnie.
• Zużyte bębny powinny być oddawane do punktów zbiórki odpadów niebezpiecznych.