Activejet DRB-3100N Bęben (zamiennik Brother DR-3100; Supreme; 25000 stron; czarny)
Symbol: DRB-3100N
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 82.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DRB-3100N
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 82.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | Brother DR-520/580/620/650/3100/3150/3200/3215/3200 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wydajność strony | 25000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Wielopak | Nie |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Termin przydatności do użycia | 5 lat(a) |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Kompatybilność | Brother HL: 5240, 5250, 5270. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 200mm |