Activejet DRM-313BN Bęben (zamiennik Konica Minolta DR-313K; Supreme; 120000 stron; czarny)
Symbol: DRM-313BN
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 384.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DRM-313BN
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 384.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wielopak | Nie |
| Kod OEM | Konica Minolta DR-313K |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Konica Minolta |
| Model | Zamiennik |
| Wydajność strony | 120000 stron(y) |
| Kompatybilność | Konica Minolta Bizhub: C308, C368, C258, C458, C558, C658. Konica Minolta Aurora: ADC307, ADC367, ADC455, ADC555. |
| Szerokość | 560mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 125mm |