Activejet DRM-313N Bęben (zamiennik Konica Minolta DR-313CMY A7U40TD; Supreme; od 55.000 do 90.000 str.; niebieski, czerwony, żó
Symbol: DRM-313N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 384.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DRM-313N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 384.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Konica Minolta |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Wielopak | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | Konica Minolta DR-313CMY A7U40TD |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wydajność strony | 55000 - 90000 stron |
| Kompatybilność | Konica Minolta Bizhub: C258, C308, C368, C458, C558, C658. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 620mm |