Filtr Brita Maxtra Pro Hard Water Expert 3+1 szt
Symbol: 1051773
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 113.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1051773
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 113.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Brita |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność przefiltrowanej wody | 150 l |
| MAXTRA Technologia filtracji | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Żywotność | 1 miesiąc |
| Model | Wkład filtra wody |
| Ilość sztuk | 4 |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Wymieniać filtr zgodnie z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Nie używać, jeśli filtr jest uszkodzony. |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 118mm |
| Wysokość | 115mm |