Filtr Brita Maxtra Pro Hard Water Expert 3 szt
Symbol: 1051769
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 90.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1051769
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 90.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Pojemność przefiltrowanej wody | 150 l |
| Kompatybilność z marką | Brita |
| Kolor produktu | Biały |
| MAXTRA Technologia filtracji | Tak |
| Żywotność | 1 miesiąc |
| Model | Wkład filtra wody |
| Ilość sztuk | 3 |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 117mm |
| Wysokość | 62mm |