Filtr prywatyzujący Rodo Qoltec 51052
Symbol: 51052
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 127.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 51052
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 127.00
| Specyfikacja | |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Prywatność |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Antyrefleksyjny |
| Format obrazu | 16:9 |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Łatwy do usunięcia | Tak |
| Łatwy do zamocowania | Tak |
| Łatwy do dostosowania | Tak |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Model | Bezramkowy filtr prywatyzujący |
| Kolor filtra | Czarny |
| Przeznaczenie | Monitor |
| Wysokość produktu | 194,3 mm |
| Szerokość produktu | 345,4 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Szerokość | 383mm |
| Długość | 245mm |
| Wysokość | 9mm |
NTEC sp. z o.o.
ul. Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
sales@ntec.pl