GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ NA MONITOR 17"-32", DO 9 KG
Symbol: MA-D1-02
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 92.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MA-D1-02
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 92.00
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Wysokość produktu | 116 mm |
| Szerokość produktu | 482 mm |
| Głębokość produktu | 561 mm |
| Waga produktu | 2,66 kg |
| Głębokość opakowania | 450 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,71 kg |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zawiera zacisk | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Kąt obrotu | 180° |
| Kąt obrotu | 90° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -45 - 45° |
| Obracany | -90 - 90° |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Grubość blatu do montażu na grommet (maks.) | 4 cm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Grubość ścianki biurka z uchwytem (maks.) | 8,5 cm |
| Typ montażu | Zacisk/przelotka |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 450mm |