Filtr prywatyzujący Rodo Qoltec 51059
Symbol: 51059
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 263.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 51059
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 263.00
| Specyfikacja | |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Prywatność |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Łatwy do usunięcia | Tak |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Przeznaczenie | Monitor |
| Wysokość produktu | 296,9 mm |
| Szerokość produktu | 527 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 60,5 cm (23.8") |
| Szerokość | 560mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 5mm |
NTEC sp. z o.o.
ul. Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
sales@ntec.pl