Fotel biurowy AWARD czarny
Symbol: AWARD W-120-4
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 454.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AWARD W-120-4
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 454.00
| Specyfikacja | |
| Typ mechanizmu | Asynchroniczny |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Przeznaczenie | Dom/Biuro |
| Typ siedziska | Tapicerowane siedzisko |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Typ oparcia | Oparcie tapicerowane |
| Podłokietnik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odporność siatki SM na ścieranie | 50 000 cykli Martindale'a |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Materiały | Tkanina membranowa |
| Materiały | Siatka |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Podparcie dla kręgów lędźwiowych | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Regulacja podłokietników 3D | Tak |
| Regulacja wysokości oparcia | Tak |
| Wysokość (max.) | 103 cm |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość (min) | 90 cm |
| Głębokość siedziska | 45 cm |
| Szerokość | 600mm |
| Długość | 570mm |
| Wysokość | 260mm |