Frytkownica beztłuszczowa 2400W PC-FR 1313 PROFICOOK
Symbol: 501313
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 482.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 501313
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 482.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Liczba programów | 10 |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Pojemność | 10 l |
| Temperatura (min) | 80 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Typ konstrukcji | Podwójny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 2400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 515mm |
| Wysokość | 365mm |