GEMBIRD BIURKOWE RAMIĘ/UCHWYT DLA CZTERECH MONITORÓW (REGULOWANE), 13"- 32"
Symbol: MA-D4-01
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 194.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MA-D4-01
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 194.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Orientacja | Krajobraz |
| Certyfikaty | ISO 9002 |
| Waga produktu | 6,17 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zawartość opakowania | Ramię, Zestaw akcesoriów instalacyjnych, instrukcja obsługi |
| Liczba ramion | 1 |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 150mm |
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.