G&G GG-PB2510XLC kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: 588160
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 222.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 588160
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 222.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zastępuje | TN2510XL |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Brother DCPL2620DW Brother DCPL2627DW Brother DCPL2627DWE Brother DCPL2627DWXL Brother DCPL2660DW Brother HLL2400DW Brother HLL2400DWE Brother HLL2445DW Brother HLL2447DW Brother MFCL2800DW Brother MFCL2827DW Brother MFCL2827DWXL Brother MFCL2835DW Brother MFCL2860DW Brother MFCL2860DWE Brother TN2510 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | ISO9001, ISO14001 |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 600mm |
| Wysokość | 150mm |