GREEN CELL AKUMULATORKI PALUSZKI 2X AAA R3 800MAH
Symbol: GR08
Dostępność: Średnia dostępność 47 szt.
Cena: 23.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GR08
Dostępność: Średnia dostępność 47 szt.
Cena: 23.00
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Rozmiar baterii | AAA |
| Pojemność baterii | 800 mAh |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Szerokość | 118mm |
| Długość | 12mm |
| Wysokość | 83mm |
• Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii.
• Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem.
• Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury.
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global