GREEN CELL AKUMULATORKI PALUSZKI 4X AA R6 2000MAH
Symbol: GR02
Dostępność: Średnia dostępność 32 szt.
Cena: 49.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GR02
Dostępność: Średnia dostępność 32 szt.
Cena: 49.00
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 50,5 mm |
| Średnica | 1,45 cm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Rozmiar baterii | AA |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem. |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 120mm |
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global