GREEN CELL AKUMULATORKI PALUSZKI 4X AAA R3 950MAH
Symbol: GR03
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 42.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GR03
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 42.00
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Średnica | 1,05 cm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Pojemność baterii | 950 mAh |
| Rozmiar baterii | AAA |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii.
• Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury.
• Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem.
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global