XTAR AKUMULATOR 14500/AA/R6 3,7V 1200MAH LI-ION Z ZABEZPIECZENIEM 14500-1200
Symbol: 14500-1200
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 37.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 14500-1200
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 37.00
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 50,5 mm |
| Średnica | 1,44 cm |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Pojemność akumulatora | 1200 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Szerokość | 53mm |
| Długość | 17mm |
| Wysokość | 15mm |
• Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii.
• Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury.
• Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem.
Baltrade sp. z o.o.
Kartuska 493
80-298 Gdańsk
Poland
contact@baltrade.eu