GREEN CELL KABEL KABGC23 GC POWERSTREAM USB-A - MICRO USB 30CM, SZYBKIE ŁADOWANIE ULTRA CHARGE, QC 3.0
Symbol: KABGC23
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 25.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KABGC23
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 25.00
| Specyfikacja | |
| Złącze 2 | Męska |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,48 Gbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Złączka 2 | Micro-USB B |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 1 | USB A |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 0,3 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 12mm |
| Wysokość | 160mm |
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global