Garnek ceramiczny okrągły dynia STAUB 40511-555-0
Symbol: 40511-555-0
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 143.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 40511-555-0
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 143.00
| Specyfikacja | |
| Test mikrofali | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Tworzywo wieka | Ceramika |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Kształt | Forma falowana do pieczenia |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Zakres odporności na temperaturę | 0 - 300 °C |
| Test zamrażalnika | Tak |
| Materiał uchwytu | Ceramika |
| Materiały | Ceramika |
| Model | Naczynia do pieczenia Ramekin |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pojemność | 0,501 l |
| Średnica | 12,5 cm |
| Waga produktu | 612,3 g |
| Wysokość produktu | 103,9 mm |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 163 mm |
| Szerokość | 168mm |
| Długość | 158mm |
| Wysokość | 90mm |
• Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki.
• Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce.
• Nie przegrzewać patelni bez zawartości.