Głośnik Pebble V3
Symbol: 51MF1700AA000
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 230.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 51MF1700AA000
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 230.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, USB |
| Waga produktu | 310 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 118 mm |
| Szerokość produktu | 123 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 2 |
| Zakres częstotliwości | 100 - 17000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 75 dB |
| Moc wyjściowa (RMS) | 8 W |
| Moc szczytowa (PMPO) | 16 W |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Ilość przetworników | 2 |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Średnica sterownika średniego zasięgu (imperial) | 5,71 cm (2.25") |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 130mm |
• Przechowuj z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj kontaktu urządzenia z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
Creative Labs Europe
Unit Q2, North Ring Business Park, Santry
D09 EV70 Dublin
Ireland
support@creative.com