Głośnik TRUST GXT619 THORNE RGB LED SOUNDBAR
Symbol: 24007
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 220.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24007
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 220.00
| Specyfikacja | |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga panelu głośnikowego | 700 g |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Moc szczytowa (PMPO) | 12 W |
| Wejście AUX | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| NFC | Nie |
| Dołączony subwoofer | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 3 W |
| Impedancja | 4 Ω |
| Szerokość | 440mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 110mm |