Gofrownica ADLER AD 3085
Symbol: AD 3085
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 169.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 3085
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 169.00
| Specyfikacja | |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Liczba wafli | 2 gof. |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Typ produktu | Gofrownica |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt wafla | Prostokąt |
| Lampka zasilania | Tak |
| Lampka gotowości do pracy | Tak |
| Moc maksymalna | 1800 W |
| Zasilanie | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Typ wtyczki | Typ E / F |
| Moc nominalna | 1200 W |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Długość przewodu | 0,8 m |
| Rozmiar gofrów | 2 x (9 x 13 cm) |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 250mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Nie dotykać gorących powierzchni.
• Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego.