Gofrownica Adler AD 3036 (1500W; kolor srebrny)
Symbol: AD 3036
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 168.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 3036
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 168.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Liczba wafli | 4 gof. |
| Kształt wafla | Okrągły |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Moc | 1500 W |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 360mm |
| Wysokość | 160mm |