Golarka PHILIPS Oneblade QP 1324/20
Symbol: QP1324/20
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 133.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: QP1324/20
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 133.00
| Specyfikacja | |
| Port USB | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Zmywalny | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ładowania | 8 godz |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Czas golenia | 30 min |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Czas pracy | 30 min |
| Pobór mocy (max) | 0,5 W |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wymienna głowica | QP215, QP22 |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Technologia systemu golenia | Contour-following technology, Dual protection system |
| Czas użytkowania końcówki do golenia głowy | 2 lat(a) |
| Liczba końcówek/ostrzy | 1 |
| Trymer | Nie |
| System golący | Golarka foliowa |
| Nasadka zabezpieczająca | Tak |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 32mm |
• Nie zanurzaj golarki w wodzie.
• Przechowuj produkt z dala od dzieci.
• Unikaj kontaktu z ostrzami podczas użytkowania.