Golarka PHILIPS series 5000 S5887/50
Symbol: S5887/50
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 632.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S5887/50
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 632.00
| Specyfikacja | |
| Produkty do pielęgnacji twarzy w zestawie | Nie zawiera |
| Kolor produktu | Szary |
| Blokada podróżna | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Zmywalny | Tak |
| Trymer | Tak |
| Czas użytkowania końcówki do golenia głowy | 2 lat(a) |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Wymienna głowica | SH71 |
| System golący | Golarka rotacyjna |
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Liczba końcówek/ostrzy | 3 |
| Technologia systemu golenia | SteelPrecision blades |
| Wysuwany trymer | Tak |
| Pobór mocy (max) | 9 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 60 min |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,04 W |
| Czas golenia | 60 min |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas szybkiego ładowania | 5 min |
| Czas ładowania | 1 godz |
| Waga produktu | 677 g |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 245 mm |
| Szerokość produktu | 162 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 988 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Stacja bazowa | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Czyszczenie |
| Wkład czyszczący | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Wskaźnik blokady podróżnej | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Wskaźnik pełnego naładowania akumulatora | Tak |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 240mm |
• Unikaj kontaktu z ostrzami podczas użytkowania.
• Nie zanurzaj golarki w wodzie.
• Przechowuj produkt z dala od dzieci.