Golarka akumulatorowa do ubrań Blaupunkt RLR301
Symbol: RLR301
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 91.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RLR301
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 91.00
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Wbudowany akumulator |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Usuwanie kłaczków i zmechaceń z odzieży, produktów wełnianych, pościeli, mebli i podobnych materiałów. |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Czas pracy | 45 min |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Czas ładowania | 8 h |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 115mm |
• Nie zanurzaj urządzenia w wodzie.
• Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektrośmieci.
• Chroń przed dziećmi.