Golarka do brody Adler AD 2923 (kolor czarny)
Symbol: AD 2923
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 83.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 2923
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 83.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Czas szybkiego ładowania | 60 min |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 45 min |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana bateria |
| Trymer | Tak |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Typ kontroli | Wysuwany |
| Liczba końcówek/ostrzy | 2 |
| System golący | Golarka foliowa |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wygodna podstawka | Nie |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 55mm |
• Nie zanurzaj golarki w wodzie.
• Przechowuj produkt z dala od dzieci.
• Unikaj kontaktu z ostrzami podczas użytkowania.