Suszarka do włosów ADLER AD 2248wc biało-szampańska
Symbol: AD 2248wc
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 92.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 2248wc
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 92.00
| Specyfikacja | |
| Składany uchwyt | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Szampański |
| Moc maksymalna | 2400 W |
| Moc minimalna | 1800 W |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Długość produktu | 223 mm |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Zimne powietrze | Tak |
| Uchwyt do zawieszenia | Tak |
| Dyfuzor | Tak |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 280mm |
• Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania.
• Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.