Suszarka do włosów ADLER AD 2263
Symbol: AD 2263
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 74.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 2263
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 74.00
| Specyfikacja | |
| Składany uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | 1600 W |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Prędkości | 2 |
| Ustawienia ciepła | 2 |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 132mm |
| Wysokość | 85mm |