Suszarka do włosów ADLER AD 2278
Symbol: AD 2278
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 2278
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Długość przewodu zasilającego | 1,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Składany uchwyt | Tak |
| Moc maksymalna | 1400 W |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Moc nominalna | 1200 - 1400 W |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Głębokość opakowania | 215 mm |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 530 g |
| Waga produktu | 385 g |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 210mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania.
• Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku.