Suszarka do włosów BABYLISS 6709DE
Symbol: 6709DE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 200.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6709DE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 200.00
| Specyfikacja | |
| Wysokość palety netto | 196,6 cm |
| Szerokość palety netto | 80 cm |
| Głębokość palety netto | 120 cm |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Składany uchwyt | Nie |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Produkt niebezpieczny dla środowiska | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Długość przewodu | 2,8 m |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Moc | 2100 W |
| Waga produktu | 654 g |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Przycisk turbo | Nie |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Przepływ powietrza | 106 m³/h |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 29,4 m/s |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 243 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,01 kg |
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Szerokość dyszy koncentratora | 7,5 cm |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Wysokość dyszy koncentratora | 6 mm |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Pojemność brutto palety | 2022 dm³ |
| Waga brutto palety | 273 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 33030050154840 |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 420 cm³ |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Warstwy na paletę | 7 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 36 szt. |
| Wysokość brutto palety | 2,11 m |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Produktów na palecie | 252 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,48 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 42 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 43030050154847 |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 240mm |
• Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania.
• Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.