Suszarka do włosów Babyliss 6704E (2000W; kolor czarny)
Symbol: 6704E
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 161.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6704E
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 161.00
| Specyfikacja | |
| Długość przewodu | 2,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Złoty |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Moc | 2000 W |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Ilość prędkości | 2 |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 260mm |
• Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku.