Suszarka do włosów Babyliss 6704WE (2000W; kolor biały)
Symbol: 6704WE
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 180.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6704WE
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 180.00
| Specyfikacja | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Długość przewodu | 2,8 m |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Moc | 2000 W |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 650 g |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Ilość prędkości | 2 |
| Przepływ powietrza | 100 m³/h |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Silnik | AC |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 27,7 m/s |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Liczba ustawień temperatury | 2 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 93,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 243 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 897 g |
| Wysokość dyszy koncentratora | 6 mm |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 260mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania.
• Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku.