Suszarka do włosów Esperanza Ionic Viven EBH005K (2200W; kolor czarny)
Symbol: EBH005K
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 82.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EBH005K
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 82.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny, Ciemnoszary |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Możliwy do zawieszenia | Tak |
| Składany uchwyt | Nie |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 2200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga produktu | 888 g |
| Prędkości | 2 |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ustawienia ciepła | 3 |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 101mm |
| Wysokość | 235mm |