THANK"Q STANDARD Karma dla psa, jagnięcina 20kg (WYPRZEDAŻ)
Uszkodzone opakowanie, brak około 1kg karmy.
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Uszkodzone opakowanie, brak około 1kg karmy.
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 20 kg |
| Bezglutenowe | Nie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Bez cukru | Brak danych |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Bez soi | Brak danych |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Brak szczególnych potrzeb |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Włókna surowe | 3% |
| Białko | 18% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Popiół surowy | 7% |
| Szerokość | 580mm |
| Długość | 385mm |
| Wysokość | 257mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.