Toner Activejet ATM-116N (zamiennik Konica Minolta TN116; Supreme; 11000 stron; czarny)
Symbol: ATM-116N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 140.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATM-116N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 140.00
| Specyfikacja | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Model | Zamiennik |
| Kod OEM | Konica Minolta TN116 |
| Zastępuje | Konica Minolta |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 11000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | Konica Minolta |
| Kompatybilność | Konica Minolta Bizhub: 164, 165, 184, 185, 195, 215, 226, 7718. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 150mm |