Toner Activejet ATM-217N (zamiennik Konica Minolta A202051; Supreme; 17500 stron; czarny)
Symbol: ATM-217N
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 134.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATM-217N
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 134.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność marki | Konica Minolta |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 17500 stron(y) |
| Zastępuje | Konica Minolta |
| Kod OEM | Konica Minolta TN217 |
| Kompatybilność | Konica Minolta Bizhub 223, 283. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 373mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 250mm |