Toner Activejet ATM-323BN (zamiennik Konica Minolta TN323; Supreme; 23000 stron; czarny)
Symbol: ATM-323BN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 292.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATM-323BN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 292.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 23000 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | Konica Minolta |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność | Konica Minolta Bizhub 227, 287, 367 |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Wersja |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 540mm |
| Długość | 92mm |
| Wysokość | 90mm |