Toster Rommelsbacher ST 1800, 1800 W Czarny
Symbol: ST 1800
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 427.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST 1800
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 427.00
| Specyfikacja | |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Ilość kanapek | 4 |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | 1800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 330mm |