Activejet AH-GT51BK Tusz (zamiennik HP GT51BK M0H57AE; Supreme; 90 ml; 6000 stron, czarny). Buteleczki z atramentem.
Symbol: AH-GT51Bk
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 25.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AH-GT51Bk
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 25.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | HP GT51BK M0H57AE |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 90 ml |
| Zastępuje | HP |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kompatybilność | HP DeskJet: GT 5810, GT 5820. HP Ink Tank: 110, 115, 116, 118, 310, 315, 316, 318, 319, 410, 416, 418, 419, 519. HP Ink Tank Wireless: 415, 419. HP Smart Tank: 515, 615, 675, 720, 750. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Wersja | Supreme |
| Zgodne rodzaje atramentów | GT51BK M0H57AE |
| Technologia | New |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z oczami i skórą. |
| Ostrzeżenia | Tusz należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
| Szerokość | 172mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 47mm |