Tusz Activejet ACC-571GNX (zamiennik Canon CLI-571G XL; Supreme; 12 ml; szary)
Symbol: ACC-571GNX
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 46.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ACC-571GNX
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 46.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność marki | Canon |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Szary |
| Pojemność kolorowego tuszu | 12 ml |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kod OEM | Canon CLI-571G XL |
| Zastępuje | Canon |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 12 ml |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Canon PIXMA: MG7750, MG7751, MG7752, MG7753, TS8050, TS8051, TS8052, TS8053, TS9050, TS9055. |
| Zgodne rodzaje atramentów | CLI-571XL |
| Wersja | Supreme |
| Klasa | A+ |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Technologia | New |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 90mm |