VOLT Lampa solarna WARRIOR 250 + panel 35W + 30.000mAh + pilot
Symbol: 5PVXW25035
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 390.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5PVXW25035
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 390.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Aluminium, Szary |
| Materiał | ABS |
| Lumeny | 2200 LM |
| Panel solarny | 35 W |
| Moc maksymalna | 250 W |
| Pojemność baterii | 30000 mAh |
| Waga produktu | 5,95 kg |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Długość produktu | 520 mm |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 585mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci, aby uniknąć ryzyka zranienia.
• Nie patrz bezpośrednio na działającą lampę LED mówiącego, aby uniknąć uszkodzenia oczu.
• Produkt zawiera baterie, które należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o zbiórce baterii.
VOLT Polska Sp. z o.o
Świemirowska 3
81-877 Sopot
Poland
kontakt@voltpolska.pl