WAGA KUCHENNA IDEAL IK3701
Symbol: IK3701
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 92.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IK3701
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 92.00
| Specyfikacja | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kształt | Okrągły |
| Model | Elektroniczna waga kuchenna |
| Maksymalny udźwig | 5 kg |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna, - |
| Termometr | Nie |
| Pętla do zawieszania | Nie |
| Dokładność | 1 g |
| Pomiar płynu | Tak |
| Wskaźnik przeładowania | Tak |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 490 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Głębokość opakowania | 105 mm |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 215 mm |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Dołączona misa | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Minutnik | Nie |
| Typ obsługiwanych baterii | 3 x AAA |
P.H.U. Metrex Marek Chuchracki
Grunwaldzka 229
60-179 Poznań
Poland
61 833 12 83
b2b@metrex.com.pl