Waga kuchenna Boman CB KW 1421 (kolor czarny, kolor inox)
Symbol: KW 1421
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 67.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KW 1421
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 67.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalna waga | 5 kg |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Model | Elektroniczna waga kuchenna |
| Dokładność | 1 g |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Minutnik | Tak |
| Rodzaj baterii | AAA |
| Liczba baterii | 3 |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 160 x 230 x 18 mm |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 170mm |