Wyciskarka do cytrusów ADLER AD 4009
Symbol: AD 4009
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 70.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 4009
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 70.00
| Specyfikacja | |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Duży stożek prasujący | 1 szt. |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Mały stożek prasujący | 1 szt. |
| Pokrywka | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Regulacja ilości miąższu | Tak |
| Ilość szyszek prasowych | 2 |
| Moc | 40 W |
| Moc maksymalna | 60 W |
| Waga produktu | 700 g |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 820 g |
| Szerokość opakowania | 185 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Trzymać urządzenie z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Wyłączać urządzenie przed czyszczeniem lub konserwacją. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach. |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 150mm |