XTAR AKUMULATOR 16340/R-CR123 3,7V 850MAH LI-ION Z ZABEZPIECZENIEM 16340-850
Symbol: 16340-850
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 32.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 16340-850
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 32.00
| Specyfikacja | |
| Średnica | 1,65 cm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Pojemność akumulatora | 850 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Szerokość | 38mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 19mm |
• Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury.
• Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii.
• Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem.
Baltrade sp. z o.o.
Kartuska 493
80-298 Gdańsk
Poland
contact@baltrade.eu