Xerox 013R00657 bęben do tonera Oryginalny
Symbol: 013R00657
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1020.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 013R00657
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1020.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność strony | 67000 stron(y) |
| Kompatybilność | WorkCentre 7200i WorkCentre 7220/7225 WorkCentre 7120/7125 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Szerokość | 570mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 160mm |
• Zużyte bębny przekazywać do punktów zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
• Unikać kontaktu z skórą i oczami.
• Nie wdychać pyłu lub szczątków.
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
NL-5800 Venray
Netherlands
EHS-Europe@xerox.com